نامه زندانیان سیاسی به دراویش گنابادی: فریاد مظلومیت شما رسا بود/ به حقانیت شما گواهی می‌دهیم

جمعی از زندانیان سیاسی با انتشار نامه ای خطاب به دراویش گنابادی، نسبت به سلامتی دوستان زندانی و هم بندیان سابق خود ابراز نگرانی کردند و از آنها خواستند علی رغم همه بی انصافی ها و بی مروتی ها، به اعتصاب غذای خود و نگرانی دوستانشان در زندان و بیرون زندان خاتمه دهند و خواسته های بحق خود را به شیوه ای دیگر پی بگیرند.

به گزارش کلمه، این نامه با امضای گروهی از زندانیان بند ۳۵۰ اوین و زندان رجایی شهر خطاب به حمیدرضا مرادی، افشین کرم‌پور، فرشید یداللهی، رضا انتصاری، امیراسلامی، امید بهروزی، مصطفی دانشجو، مصطفی عبدی و کسری نوری نوشته شده است؛ ۹ درویش زندانی در تهران و شیراز که از حدود یک ماه پیش در اعتراض به بی قانونی های مسئولان زندان و مقام های قضایی در اعتصاب غذا به سر می برند.

اکنون امضاکنندگان این نامه تصریح کرده اند: ما جمعی از زندانیان سیاسی که مدتهای طولانی در بند ۳۵۰ اوین در کنار شما بوده ایم، به خوبی می دانیم که فریاد مظلومیت شما به اندازه کافی رسا بوده و اگر گوشی شنوا باشد، بی تردید به حقانیت تان گواهی داده و می دهد.

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادران عزیز و مظلوم دراویش گنابادی
آقایان حمیدرضا مرادی، افشین کرم‌پور، فرشید یداللهی، رضا انتصاری، امیراسلامی، امید بهروزی، مصطفی دانشجو، مصطفی عبدی و کسری نوری

اعتصاب غذای طولانی شما، موجی از نگرانی در سطوح مختلف از جمله در میان دوستان زندانی و هم بندیان سابق شما ایجاد کرده است که روز به روز نیز فزونی می یابد. ما در زندان از نزدیک شاهد ظلم مضاعفی که بر شما روا داشته شد، بودیم و بی توجهی به خواست های مشروع و قانونی شما را به کرات دیده ایم.

ولی خبرهای متواتری از وضعیت جسمی شما می رسد که دوستانتان را جدا نگران ساخته است.

ما جمعی از زندانیان سیاسی که مدتهای طولانی در بند ۳۵۰ اوین در کنار شما بوده ایم، به خوبی می دانیم که فریاد مظلومیت شما به اندازه کافی رسا بوده و اگر گوشی شنوا باشد، بی تردید به حقانیت تان گواهی داده و می دهد.

از این رو صمیمانه و مصرانه از شما درخواست می کنیم علی رغم همه بی انصافی ها و بی مروتی ها، به اعتصاب غذای خود و نگرانی دوستانتان در زندان و بیرون زندان خاتمه دهید و خواسته های بحق خود را به شیوه ای دیگر پی گیرید.

از خداوند متعال سلامتی و رفع ظلم از شما و همه مظلومان را خواستاریم.

۱٫ حسن اسدی زیدآبادی ۲٫ اکبر امینی ارمکی ۳٫ مسعود باستانی ۴٫ محمود باقری ۵٫ کاظم برجسته ۶٫ عماد بهاور ۷٫ قربان بهزادیان نژاد ۸٫ سید علیرضا بهشتی شیرازی ۹٫ نادر جانی ۱۰٫ محمد صادق ربانی املشی ۱۱٫ علیرضا رجایی ۱۲٫ علیرضا رجبیان فرد ۱۳٫ عبدالفتاح سلطانی ۱۴٫ آروین صداقت کیش ۱۵٫ ابوالفضل قدیانی ۱۶٫ حمید کرواسی ۱۷٫ جعفر گنجی ۱۸٫ بهزاد عرب گل ۱۹٫ سعید مدنی ۲۰٫ محسن میردامادی ۲۱٫ محمد امین هادوی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s